Materiały

Blaty

Stawiamy na oryginalność i funkcjonalność. Cenimy piękno. Właśnie dlatego wybraliśmy dla naszych klientów ...

czytaj więcej

Dodatkowa przestrzeń w szafkach

Spójrzcie na to! Cosario montowane jest pod spodem szafki wiszącej i w przeciwieństwie do tradycyjnych szafek wiszących zapewnia pełen wgląd i dostęp do wszystkich przechowywanych przedmiotów i produktów

czytaj więcej

Fronty

Płyty laminowane powstają na bazie płyt wiórowych. Proces laminowania polega na pokryciu płyty dekoracyjnym filmem zawierającym żywice. Uzyskany w ten sposób efekt to oprócz wysokiej jakości

czytaj więcej
 

Kosze
Cargo

Stosowane do szafek podblatowych ze stelażem częściowego lub pełnego wysuwu i mocowaniem frontu.

czytaj więcej

Kosze
na śmieci

Dzięki przemyślanym systemom organizacji szuflad można wykorzystać każdą wolną przestrzeń. OrgaFlex pozwala efektywnie wykorzystać wolną przestrzeń pod zlewozmywakiem.

czytaj więcej

Optymalne wykorzystanie szafek

Kosz wysuwny do szafek wiszących optymalnie wykorzystuje przestrzeń w szafce. Czy to dodatki do potraw, przyprawy czy inne przedmioty - wszystko jest uporządkowane i łatwo dostępne.

czytaj więcej
 

Organizer szafek narożnych

Magic-Corner Comfort z systemem cichego domykania przeznaczony jest do szafek z frontem na zawiasach. Przy wyciąganiu i odchylaniu przednich koszy, tylne przesuwają się na ich miejsce,

czytaj więcej

System
podnośników

W przypadku AVENTOS HF dwuczęściowy front składa się podczas otwierania w połowie swojej wysokości. Podnośnik do frontów uchylno-składanych jest idealny do wysokich szafek górnych, ponieważ uchwyt pozostaje dostępny w każdej pozycji otwarcia frontu

czytaj więcej

System
zawiasów

Duży kąt otwarcia umożliwia komfortowy dostęp do wnętrza szafek. Zawias CLIP top wyróżnia także wysoki komfort regulacji, łatwy, przebiegający bez użycia narzędzi montaż i demontaż, liczne możliwości zastosowania i eleganckie wzornictwo.

czytaj więcej
 

Szkło

Fronty kuchenne mogą mieć również formę witraży. Takie rozwiązanie stwarza dodatkowe możliwości aranżacyjne. Wprowadza również wiele elegancji do wnętrza.

czytaj więcej

Szuflady

TANDEMBOX jest nadzwyczajnie wszechstronnym systemem do budowy szuflad standardowych, wewnętrznych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki zintegrowanemu BLUMOTION szuflady zamykają się cicho i delikatnie.

czytaj więcej

Wkłady do szuflad

Za pomocą ORGA-LINE Blum oferuje wysokiej jakości system podziału wewnętrznego do szuflad standardowych i szuflad z wysokim frontem.

czytaj więcej
 

Nasi dostawcy