System zawiasów

1. ZAWIASY IDEALNE – ciche, wytrzymałe i z dożywotnią gwarancją.

CLIP top (Blum)

System zawiasów z mechanizmem CLIP
Duży kąt otwarcia umożliwia komfortowy dostęp do wnętrza szafek. Zawias CLIP top wyróżnia także wysoki komfort regulacji, łatwy, przebiegający bez użycia narzędzi montaż i demontaż, liczne możliwości zastosowania i eleganckie wzornictwo. W kombinacji z BLUMOTION nawet drzwi, które poruszają się gwałtownie, zamkną się delikatnie i cicho.

CLIP top BLUMOTION (Blum)

„Wszystko wewnątrz" nowego zawiasu
Zawias CLIP top BLUMOTION ustala nowe standardy. Innowacyjna technika, zapewniająca najwyższy komfort ruchu, jest teraz skoncentrowana na najmniejszej przestrzeni – bezpośrednio w puszce zawiasu. CLIP top BLUMOTION stwarza wiele nowych możliwości projektowania drzwi. Nowy punkt obrotu zawiasu sprawia, że masywne drzwi mogą być otwarte w sposób bezkolizyjny. W przypadku małych drzwi funkcję BLUMOTION można wygodnie dezaktywować – za pomocą wyłącznika w puszce zawiasu.

TIP-ON do drzwi (Blum)

Mechaniczne wspomaganie otwierania drzwi bez uchwytów

Lekkie naciśnięcie wystarczy i drzwi mebli otwierają się wystarczająco szeroko, żeby można było łatwo i wygodnie uchwycić front i dalej go otworzyć.
Bez względu na to, czy drzwi zrobione są z drewna, szkła czy metalu - TIP-ON można zastosować we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych i w połączeniu z wszystkimi zawiasami CLIP top bez sprężyny.

Korzyści dla użytkownika kuchni:

2. Zawias puszkowy prosty

Zawias prosty z regulacją mimośrodową zwykły zawias stosowany w większości standardowych kuchni, do tego zawiasu można dodać efekt cichego domykania stosując amortyzatory.

3. Zawias hydrauliczny z regulowanym prowadnikiem – zawias wyposażony w samodociąg

4. Zawias kątowy stosowany w narożnikach z drzwiami pod kątem 45 stopni

5. Zawias kątowy

6. Zawias kątowy – komlpet zawiasów stosowany w szafkach narożnikowych z drzwiami łamanymi.

Nasi dostawcy