Szkło

Witraże

Fronty kuchenne mogą mieć również formę witraży. Takie rozwiązanie stwarza dodatkowe możliwości aranżacyjne. Wprowadza również wiele elegancji do wnętrza.

Witryny w ramkach aluminiowych

Fronty meblowe w ramie aluminiowej z wypełnieniem szklanym stanowią nowoczesne i estetyczne rozwiązanie dla mebli kuchennych.

Dostępny jest szeroki wachlarz wzorów ramek do wyboru.

Stosujemy ramki firmy Rejs.

Folia piaskowana

Oklejanie szyb folią dekoracyjną nie tylko umożliwia uzyskanie pożądanego efektu wizualnego w korzystnej cenie, ale również zabezpiecza dodatkowo powierzchnie szklane. Szyby pokryte folią piaskowaną cechują się dobrą przepuszczalnością światła widzialnego. Jest to również rozwiązanie bardzo wygodne w utrzymywaniu w czystości.

Nadruk pełno kolorowy

Druk na szkle oznacza możliwość uzyskania dowolnego wzoru i kolorystyki na frontach kuchennych. Technologia druku od wewnętrznej powierzchni szkła w lustrzanym odbiciu gwarantuje wysoką trwałość podczas użytkowania.

Dla uzyskania wyjątkowej głębi barw oraz kontrastu kilkakrotnie powtarza się nadruk na danej szybie.

Zadrukowane szkło można umieścić w ramkach alu, co pozwala na uzyskanie ciekawego efektu aranżacyjnego.

Szkło matowe Lacomat

Lacomat to neutralne, matowane i przezroczyste szkło podobne do szkieł piaskowanych i trawionych kwasem. W procesie produkcyjnym specjalnie wyselekcjonowana i wcześniej zaimpregnowana tafla szkła jest pokrywana z jednej strony lakierem wysokiej jakości.

Zalety szkła lacomat:

Szkło kolorowe Lacobel

Lacobel to specjalny rodzaj szkła pokrytego z jednej strony wysokiej jakości kolorowym lakierem. Warstwa farby w kombinacji ze szkłem zapewnia bardzo gładki i regularnie błyszczący wygląd.

Szkło lakierowane jest dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Lacobel jest przyjazny środowisku; powłoki lakierowane nie zawierają metali ciężkich. Jego zaletą jest również odporność na zadrapania oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Szkło lacobel znalazło szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz. Jest wykorzystywane nie tylko we frontach meblowych, ale również jako płyta ścienna między blatem roboczym a szafkami kuchennymi.

Jest to nowoczesne, zgodne ze współczesnymi trendami rozwiązanie, zyskujące coraz większą sympatię wśród projektantów. Świetnie komponuje się z innymi materiałami. Doskonale rozświetla wnętrze.

Nasi dostawcy