Szuflady

1. SZUFLADY DOSKONAŁE – ciche, pojemne, wygodne

TANDEMBOX plus (Blum)

Wszechstronny system szuflad TANDEMBOX jest nadzwyczajnie wszechstronnym systemem do budowy szuflad standardowych, wewnętrznych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki zintegrowanemu BLUMOTION szuflady zamykają się cicho i delikatnie.

---

BLUMOTION Dla cichego i delikatnego zamykania. Zamiarem Blum było stworzenie nowej, technicznie zaawansowanej i zachwycającej funkcji zamykania. Nie miał to być tylko zwykły amortyzator hałasu, lecz także emocjonalne przeżycie podczas zamykania frontów górnych, drzwi i szuflad. Wynikiem tych wysiłków jest BLUMOTION - perfekcyjny ruch, delikatny i cichy. Dzięki temu drzwi, fronty górne i szuflady są zamykane delikatnie i cicho, bez uderzania lub odbijania.

System adaptacyjny

Nie ma znaczenia jak energicznie zamykane są drzwi, fronty górne i szuflady, ani jak bardzo są obciążone - dzięki BLUMOTION wszystkie zamykają się delikatnie i cicho. Im bardziej gwałtowny ruch, tym silniej działa BLUMOTION.

TANDEMBOX intivo (Blum)

Za każdym razem inaczej, zawsze wyjątkowo ...
System szuflad TANDEMBOX intivo oferuje nowe, szerokie możliwości projektowania i różnicowania. W kombinacji z BOXCAP, nakładką w materiale boku, TANDEMBOX intivo zyskuje jednolity, ponadczasowy wygląd. Elementy nasuwane z różnych materiałów, które są przytrzymywane przez elementy mocujące BOXCOVER, stanowią kreatywne akcenty TANDEMBOX intivo.

Szuflady cokołowe XXL (Hettich)

Szuflady cokołowe zapewniają wiele korzyści. Niewykorzystaną do tej pory przestrzeń za frontem cokołu można efektywnie zagospodarować. Wysokie i nieporęczne przedmioty - jak garnki, wiadra czy skrzynka z napojami – znajdą tu wystarczającą ilość miejsca. Po co stale biegać do piwnicy?

Otwieranie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

Brak wolnych rąk aby otworzyć szufladę? W przypadku elektromechanicznych systemów otwieraniaeasys (hettich), servodrive (blum)czy mechanicznego systemu wspomagania otwierania tipp-on(blum) nie są one konieczne. Wystarcza tylko lekko nacisnąć szufladę kolanem lub biodrem w dowolnym miejscu na jej froncie, aby ta automatycznie wysunęła się. Aby zamknąć otwartą szufladę nie potrzebujemy już żadnego napędu.

Korzyści dla użytkownika kuchni:

2. METALBOX

To już niższy standard szuflad, aczkolwiek solidny ponieważ boki szuflad wykonane są z metalu, którego górna krawędź jest wyprofilowana w taki sposób aby integrowała się z prowadnicą rolkową. Dno takiej szuflady stanowi płyta laminowana o grubości 18mm co znacznie wpływa na trwałość szuflad. Szuflady tego typu występują w wersji kolorystycznej białej lub srebrnej.

3. Prowadnice pełnego wysuwu excel

Właściwości:

4. Prowadnica kulkowa

Prowadnica kulkowa daje dużo możliwości adaptacyjnych, szeroka gama dostępnych długości oraz bogata gama opcji a przy tym przystępna cena sprawia, że jest wykorzystywana wszędzie tam gdzie inne prowadnice nie dają sobie rady. Jej wytrzymałość dochodzi do 45 kg , występuje też w wersji z samodociągiem lub samoodpychaczem.

5. Prowadnica rolkowa

Prowadnice rolkowe to najczęściej wykorzystywane prowadnice zarówno w meblach pokojowych, kuchennych jak i łazienkowych. Bogata gama długości, możliwość wyboru koloru i przystępna cena sprawiają , że jest to cały czas popularność tego rozwiązania jest ogromna. Boki tego typu szuflady wykonane są z płyty laminowanej, dno natomiast najczęściej z płyty HDF. Prowadnice rolkowe stosowane są w 3 wersjach kolorystycznych: biały, czarny i brązowy.

Nasi dostawcy