Wycena

Ceny mebli kuchennych na wymiar są ustalane jednostkowo, dla każdej kuchni z osobna.
Trudno jest wykonać jeden ścisły cennik ,który mógłby określić wartość każdej możliwej konfiguracji mebli. Jest to spowodowane tym, iż meble kuchenne wykonuje się z wielu materiałów, a każdy z nich może spowodować zmianę ostatecznej ceny w dość dużym zakresie.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, do tych najbardziej wymagających a także tych o mniejszej zasobności portfela. Każdy znajdzie u nas meble dla siebie.

Najniższa cena przykładowa kuchni wynosi 585 zł za mb !!!

Masz już gotowy projekt, chcesz porównać cenę ? Prześlij go do nas a my go wycenimy , to nic nie kosztuje. Opisz krótko twoje oczekiwania z jakiego materiału miałaby być zrobiona, jakie wyposażenie, okucia i blaty. Na podstawie tych informacji możemy wycenić twoją kuchnie bez wychodzenia z domu.

Nie masz jeszcze projektu a chcesz się dowiedzieć ile będzie kosztowała twoja kuchnia ! Nic prostszego... Wyślij do nas wymiary twojej kuchni. Napisz oczekiwania, z jakiego materiału miałaby być zrobiona, jakie wyposażenie, okucia i blaty. Na podstawie tych informacji możemy wycenić twoją kuchnie bez wychodzenia z domu.

Zamów bezpłatną wycenę

Nasi dostawcy